EN ÇOK KUPON VERENLER

tümünü görüntüle

GÜNÜN EN AKTİFLERİ

Online Alışverişin NİMETLERİ,
İNDİRİM Kuponları & İndirim Kodları !...

Internet, hayatımıza girdi gireli uzaklar yakınlaştı, iletişim ışık hızına erişti. Nimetleri bu kadarla da kalmayıp, merak ettiklerimizden, aradığımız herşeyi bir tıkla elimizin altına getirdi.

Internet dünyasının, insanoğluna sağladığı reel katkıları yanında sanal katkılarını da yadsıyamayız. Ne var ki, her alanda olduğu gibi sağladığı avantajların yanında dezavantajlarını da beraberinde taşımaktadır.

İletişimde çığır açan internet erişimi, yaşama dair tüm ihtiyaçlarımızın bilgisayar ortamında temin etmenin avantajlarını sağladı. En basit, en zaruri yeme-içme ihtiyaçlarımızdan, giyim-kuşama, tatil programlarımızdan, sağlık ihtiyaçlarımıza kadar.. bu listeye tüm ihtiyaçlarımızı ekleyebiliriz.

Dolayısıyla, bulunduğumuz mekandan bi tıkla, alışveriş listemizdeki ürünlerin kapımıza kadar gelmesi hep internetin nimetlerinden...

Hayatımızı bu kadar kolaylaştıran nimetten, en iyi ve güvenli şekilde yararlanmak için elbette almamız gereken önlemler de var. Aksi taktirde paramızı boşa harcamış veya hiç beklemediğimiz ürünlerle karşı karşıya kalarak hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Ve yine her zaman dediğimiz gibi kalite, kalite, kalite..’den ödün vermemek... kalite’den kasıt. İllaki çok pahalı ürünler demek değil. Kaliteli iş, güven veren iştir..

Ucu bucağı olmayan sanal dünyanın ne kadarı güvenli, yaptığımız alışverişlerden hayal kırıklığı yaşamamak ve paramızın boşa gitmemesi için GELİN internette güvenli alışverişin yöntemlerine bir göz atalım..

Öncelikle, şunu da belirtmekte fayda görüyoruz. Birçok marka Pazar payını korumak veya arttırmak adına satışlarını mağazalardan çok internet ortamına taşıdılar. Bunun getirdiği avantajlar markalar adına, hedef kitlelerindeki müşteri sayısını arttırırken, müşteri açısından da arzu ettikleri markanın ürünlerine daha kolay ve hızlı erişebilme imkanı buldular.

Internetten alışverişin güvenilirliğine dikkat çektikten sonra, güvenli alışverişin püf noktalarını şöyle sıralayabiliriz.

  • Markaların sitelerinde SSL Sertifikası olup olmadığını kontrol etmek
  • Aradğınız ürün ile ilgili fiyat araştırması yaparak ortalama bir fiyat belirlemek. Çok ucuz olan ürünlerin bulunduğu siteler güvenli olmayabilir
  • Alışveriş yapmak istediğiniz sitelerin bilgilerini inceleyin
  • 3D Secure şifreleri olup olmadığını kontrol edin
  • Sadece kapıda ödeme sistemi olan sitelere karşı dikkatli olun

Güvenli alışveriş handikapını aştıktan sonra aradığınız, ihtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz online alışveriş sitelerinde bulunan indirim kuponları veya indirim kodları sayesinde kaliteyi ucuza satınalma fırsatı bulabilirsiniz.

Online alışveriş yapanların sayısı arttıkça, siteler, satışlarını arttırmak ve müşterilerinin maksimum memnuniyetini kazanmak için dönemsel veya ürün bazında indirim kuponları vermeyi alışkanlık haline getirdiler.

Hem güvenli hem de indirim kuponları sayesinde online keyifli alışveriş yapma fırsatı bulabileceğiniz sitelere örnek verecek olursak;

Sıralayabileceğimiz siteler içinde en çok ve sürekli indirim kuponu veren, sezon başında, sezon ortasında veya sezon sonuna özel indirim kuponları ile birçok markayı bünyesinde barındıran boyner’i sayabiliriz.

Sırasıyla; boyner, flo, defacto, koton, beymen, network, divarese, n11.com, idefix, gittigidiyor, hepsiburada.com, trendyol, pierrecardin, watsons, lidyana, uspoloassn, modanisa, clinique, thebodyshop, yalispor, firsat.me, gibi sitelerden güvenle içiniz rahat, yorulmadan, bi tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz...

Jarrt.com online alışveriş asistanınız size, güvenli sitelerden en uygun fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini yaşatır. Siz de hala jarrt.com’la tanışmadıysanız, “bi deneyin” deriz..

jarrt nedir?

Siz dükkanda gezerken, İnternette indirim kodu varsa bulup getiriyoruz.

Alışverişini tamamlarken geçerli kuponlardan haberdar olmak için